
3-10 Days
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 9 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-31004
10.75€
Ex Tax: 10.75€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 9 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 9 |
| Αριθμός Σειρών | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,679kg |
| Μήκος | 230mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 175mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 105mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
